Movies
Ratings
504
PrometheusRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.5
MasterRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5