Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
2012: Ice AgeRated ★ 0.5
Postman to HeavenRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 0.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 1.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 1.0
Death NoteRated ★ 3.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 1.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 1.5
Forever the MomentRated ★ 2.0