Titles you rated
PastaRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0