Movies
Ratings
117
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0