Titles you rated
Eye Love YouRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 2.5