Movies
Ratings
745
MonsterRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Come and SeeRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5- The WickedRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5