Movies
Ratings
188
CinderellaRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 0.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 1.5
Over My Dead BodyRated ★ 0.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 1.0
The ChorusRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 1.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0