Titles you rated
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 1.0
HealerRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 1.0
Jang Hee BinRated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 5.0
Honest LivingRated ★ 5.0- My Love PatzziRated ★ 3.5
- Flames of DesireRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 0.5
The Goddess of FireRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 5.0- Rainbow RomanceRated ★ 5.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.5
Me too, Flower!Rated ★ 4.0