Titles you rated
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0
Never Been KissedRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0