Titles you rated
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0