Titles you rated
GourmetRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0