Movies
Ratings
226
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
FlightRated ★ 3.5
CellularRated ★ 3.5
The NetRated ★ 3.5
EraserRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 3.0
EvolutionRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
NextRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The Last Boy ScoutRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.5