Series
Ratings
117
Secret GardenRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0- 倚天屠龙记Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0