Movies
Ratings
101
Final DestinationRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 0.5
FriendRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The GuardianRated ★ 0.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 0.5
The DivideRated ★ 2.0
Good Morning PresidentRated ★ 1.0
TakenRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 2.0
Running ScaredRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 0.5
The Devil's GameRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 0.5