Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.5
August RushRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
DittoRated ★ 0.5