Titles you rated
Blood and TiesRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
King KongRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0