Series
Ratings
10
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0