Series
Ratings
67
Low LifeRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.0- 주관식당Rated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5