Movies
Ratings
138
HeatRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
MunichRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
BreathlessRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0