Series
Ratings
71
I Am LegendRated ★ 4.0- Bad HousewifeRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
Ruby RingRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
RomanceRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0