Titles you rated
ZombielandRated ★ 5.0
Case 39Rated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The RingRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0- Tales of the UnusualRated ★ 1.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
Let Me InRated ★ 5.0
Ju-on: The CurseRated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 1.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 2.0