Movies
Ratings
116
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0