Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0