Series
Ratings
216
Shop of the LampRated ★ 4.0
Feud: Bette and JoanRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
The Gilded Age Season 3Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Cable Girls Season 6Rated ★ 3.5
Cable GirlsRated ★ 3.0
Cable GirlsRated ★ 3.5
ConnectionRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The Gilded Age Season 2Rated ★ 4.0
The Gilded Age Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0