Movies
Ratings
1931
BelieverRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.0
The HustleRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 1.0
PolarRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
WhitneyRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 2.0
Fun MovieRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 3.5
Joe's ApartmentRated ★ 5.0
FameRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.5