Movies
Ratings
519
The BrutalistRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 2.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0- The Furthest End AwaitsRated ★ 3.0
The Lies She LovedRated ★ 3.5
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 3.0
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 3.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
Last ChristmasRated ★ 2.5
Over the FenceRated ★ 2.5