Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
BrightRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Criminal ConspiracyRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
LifeRated ★ 1.5
The BabysitterRated ★ 2.5
To the BoneRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
BeethovenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Becoming Who I WasRated ★ 4.5