Series
Ratings
14
Slam DunkRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
QuizRated ★ 4.5
Mr. HeartRated ★ 2.0
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5