Movies
Ratings
497- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
Love On-AirRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AlohaRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0