Series
Ratings
218
Toradora!Rated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 5.0
Rule the WorldRated ★ 4.0
The Romance of the Condor HeroesRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0