Titles you rated
Trees of PeaceRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 2.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.0
The UpsideRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.0
Promising Young WomanRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 1.5
The Last DuelRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
Our DeparturesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 2.5
The StarlingRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0