Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
The CourierRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 0.5
#AliveRated ★ 2.0