Movies
Ratings
306 Dawn of the DeadRated ★ 5.0 Dawn of the DeadRated ★ 5.0
 Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0 Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
 Mission: ImpossibleRated ★ 5.0 Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
 TaxiRated ★ 4.0 TaxiRated ★ 4.0
 Blade IIRated ★ 5.0 Blade IIRated ★ 5.0
 Alien: ResurrectionRated ★ 5.0 Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
 AliensRated ★ 4.0 AliensRated ★ 4.0
- Les MisérablesRated ★ 5.0
 My Wife Is a GangsterRated ★ 5.0 My Wife Is a GangsterRated ★ 5.0
 The MistRated ★ 4.0 The MistRated ★ 4.0
 Ice AgeRated ★ 5.0 Ice AgeRated ★ 5.0
 Fast FiveRated ★ 5.0 Fast FiveRated ★ 5.0
 Van HelsingRated ★ 5.0 Van HelsingRated ★ 5.0
 Hide and SeekRated ★ 4.0 Hide and SeekRated ★ 4.0
 My Boss, My TeacherRated ★ 5.0 My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
 Resident EvilRated ★ 5.0 Resident EvilRated ★ 5.0
 Now You See MeRated ★ 5.0 Now You See MeRated ★ 5.0
 Taken 2Rated ★ 5.0 Taken 2Rated ★ 5.0
 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
 Jail BreakersRated ★ 5.0 Jail BreakersRated ★ 5.0