Titles you rated
Another FamilyRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
John WickRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0