Titles you rated
My MisterRated ★ 0.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0