Movies
Ratings
622
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Nut JobRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5