Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 1.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0