Movies
Ratings
20
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Born To SingRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0