Titles you rated
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
PaddingtonRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Antarctic JournalRated ★ 2.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.0
Taxi 5Rated ★ 2.0
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5