Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Dead RingersRated ★ 3.0