Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 2.5
Project Runway Season 19Rated ★ 4.5
Project Runway Season 18Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
Promise of WizardRated ★ 3.5