Titles you rated
The ResidenceRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
ManiacRated ★ 3.5
Great NewsRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Great NewsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
The OARated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Gravity Falls Season 2Rated ★ 5.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0