Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The MythRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0