Movies
Ratings
172
The PiratesRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.0
PersuasionRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
GothikaRated ★ 3.5
The Life Before Her EyesRated ★ 4.5