Movies
Ratings
23
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0