Movies
Ratings
513
Dead EndRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0- SawRated ★ 5.0
AwakeRated ★ 4.0
DesperadoRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5- Shine A LightRated ★ 0.5
21Rated ★ 4.0
Ringu 2Rated ★ 3.5
RinguRated ★ 5.0
The Bone CollectorRated ★ 4.5
Ju-on: The CurseRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
The Hills Have EyesRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 4.5
The VisitRated ★ 4.0
The Amityville HorrorRated ★ 4.5
Secret WindowRated ★ 4.5