Movies
Ratings
318
No Other ChoiceRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0