Movies
Ratings
166
AvatarRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5