Movies
Ratings
49
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Wedding DressRated ★ 2.5
IdaRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0