Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0